Зверніть увагу на вигідну пропозицію! Продаж заводу в Україні

Запит в пошуковику «продаж заводу в Україні» сьогодні не рідкість. Зацікавленим людям важливо вигідно вкласти гроші і купити прибуткове підприємство.

До рішення працювати на себе, відкрити власний бізнес приходить багато людей. Одні з них проводять моніторинг існуючої ситуації на ринку виробництва, продажів і надання послуг, довго вирішують, чим би зайнятися і з чого почати. Інші підходять до вибору своєї справи більш прагматично. Вони розглядають пропозиції про покупку готового бізнесу і цей варіант набагато вигідніший, аніж перший.

У тих, хто вирішив розпочати власну справу, цілком резонно виникають всякого роду побоювання: чи виправдає себе бізнес, чи буде він приносити прибуток, чи власнику доведеться розлучитися з грошима, які він в нього вклав? Розглянемо докладніше, що вигідніше - бізнес з нуля чи покупка готового виробництва.

Про таких людей, які вдало стартували в бізнесі, кажуть: «Опинився в потрібний час в потрібному місці» і будуть абсолютно праві! Але щастить далеко не всім. Щоб не опинитися біля «розбитого корита», при виборі власної справи краще скористатися другим варіантом, а саме - купити готовий бізнес.

Що пропонуємо ми?

Ми продаємо завод із виготовлення гранітних виробів в Україні «Малинський спецкар'єр». Пропонуємо придбати унікальне підприємство з повністю функціонуючим обладнанням, яке дозволяє виготовляти красиві, міцні, сучасні вироби з граніту. Це вигідний бізнес сьогодні, а в майбутньому буде ще більш успішним та популярним.

Вироби з якісного та міцного граніту вже зараз користуються підвищеним попитом. І це при тому, що ми в-основному виготовляємо вироби для ритуальних послуг. Але новий власник може значно розширити асортимент, почавши випуск, скажімо, гранітних підвіконь, стільниць, сходів, бордюрів, лавок, та чого завгодно! Було б бажання, а матеріальна база вже є. Приїжджайте подивитися «Малинський спецкар'єр». Ви переконаєтеся, що промислове обладнання підприємства багатофункціональне і обширне. Завод можна перепрофілювати, і це ще одна причина для покупки цього підприємства.

Ну і, нарешті, ще один плюс - зручне розташування. Підприємство знаходиться на перетині трас Києва та Варшави. Завод має власне залізничне сполучення, що дозволить доставляти свою продукцію в будь-які пункти призначення.

Площа заводу сьогодні становить 3,55 га, але новий власник зможе розширити цю площу у два рази.

Якщо вас цікавить продаж заводу в Україні, звертайтесь до нас! Контактні телефони для довідок вказані на сайті нашої компанії. Як говориться при купівлі великої нерухомості «торг доречний»!

Вигідної вам угоди і вдалої покупки!